Bostancıoğlu

Hata mesajı

Dakikada 1 Chery Üreten Fabrika!

Çinli otomobil üreticisi Chery, yüksek teknolojiye ve üretim kapasitesine sahip fabrikasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Akıllı Bağlantılı Mega Fabrika, yılda 300 bin otomobil ve 200 bin parça üretimi yapabiliyor!

830 Bin Metrekarelik Alan

830 bin metrekarelik devasa bir alana sahip olan tesis 550 bin metrekarelik inşaat alanına sahip. Tüm bunları yaparken çevre dostu standartlara uymayı da es geçmeyen fabrikanın ana üretim içerikleri arasında kalıp atölyesi, kaynak atölyesi, boya atölyesi, genel montaj atölyesi, modüler atölye, motor atölyesi, şanzıman atölyesi ve ilgili destek tesisleri yer alıyor.

Dünyanın En Güçlü Yapay Zekasına Sahip Kalite Kontrol Sistemi

Tesis eş zamanlı olarak hem normal güç-aktarma hem de yeni enerjili araçların üretimini yapabiliyor. Fabrikada yüksek performansa sahip 10'un üzerinde yeni nesil platform ürün serisi üretiliyor. Yıllık 300 bin adet komple araç ve 200 bin adet otomotiv parçası üretim kapasitesine ulaşabilen tesiste her dakika yeni bir araç tamamlanarak battan inmiş oluyor. Fabrikanın en dikkat çeken noktalarından biri olan kaynak atölyesi, kaliteli otomobil gövdeleri oluşturmak için dünyanın en güçlü yapay zekasına sahip kalite kontrol sistemidir.

300’den Fazla Robot İle Kısa Süreli Montaj, Nakliye Ve Ürün Testi Süreleri

Tesiste 300’den fazla robot bulunuyor. Bu robotlar otomasyon oranı, parametre grubu kontrolü ve yüzde 100’e ulaşan çevrimiçi ölçüm gibi gelişmiş teknolojilere sahip. Özellikle, çevrimiçi görsel açıklığı yüzey farkı algılama robotunun 0,1 mm’ye kadar doğruluğa sahip olması, onu dünya genelinde lider bir teknoloji haline getiriyor. Tüm bunların yanında Mega Fabrika montaj, nakliye ve ürün testi sürelerini kısaltarak modülerleşme avantajı sunuyor.

Sessiz Ve Konforlu Chery Modellerinin Sırrı

Tüm bu teknolojilerle yeni Chery modelleri 34 desibele kadar rölanti gürültüsüyle premium modellerle yarışacak sessizlik ve konfora sahip oluyor. Bu konforun sırrı ise Akıllı Bağlantılı Mega Fabrika!

Modeller

  • Dakikada 1 Chery Üreten Fabrika!
Dakikada 1 Chery Üreten Fabrika!