Bostancıoğlu

Hata mesajı

Nissan Qashqai: Lider

Nissan Qashqai’yi tek kelimeyle tanımlayan en güzel söz ‘lider’ kelimesidir. Kendi segmentinin yaratıcısı, çıktığı ilk günden beri en çok satan SUV olma gururunu yaşayan Nissan Qashqai koltuğunu hiçbir rakibine kaptırmamaya devam ediyor.

Benzinli ve dizel motorlarının yanı sıra otomatik veya düz vites seçenekleriyle her türlü sürüş keyfine davetiye veren Qashqai, 2019 yılında güncellenen motor seçenekleri ve donanım ekipmanlarıyla daha da güçleniyor. Yeni çıkan 1.3 litre DIG-T 160 beygir gücündeki benzinli motor daha yüksek performans vaad ederken, 1.5 litre dCi 115 beygirlik dizel motor ise daha düşük yakıt tüketimini sağlıyor.

Üstüne üstlük, 2019 modellere eklenen Apple Car Play ve Android Auto özellikleriyle Qashqai artık daha teknolojik. Telefonunuzun ekranını, arabanızın multimedya sistemine yansıtan bu uygulamalar ile telefonunuza bakmadan birçok uygulamayı kullanabileceksiniz.

Yeni model Qashqai’yi deneyimlemek ve araçlar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmek için telefon numaramızdan bize ulaşabilir plazamızı ziyaret edebilirsiniz.

  • Nissan Qashqai: Lider
Nissan Qashqai: Lider