Bostancıoğlu

Hata mesajı

Yeni Nissan Micra

Yeni Nissan Micra, şehirden daha fazla keyif almanızı sağlayan yol arkadaşınız.

 

Cesur ve sportif çizgileri bir araya getiren yeni Nissan Micra, asi duruşuyla birlikte 1.0L 100 beygir gücündeki otomatik şanzımanlı motoru ile tam bir şehir otomobili. Üstelik 4.6lt/100 KM’lik düşük yakıt tüketimi ile de tam çevreci!

 

Dört farklı donanım paketi bulunan yeni Nissan Micra çeşitli opsiyonel ve teknolojik donanımlarıyla dikkatleri üzerine topluyor. Akıllı çarpışma önleme, trafik işareti tanıma sistemi, akıllı çevre görüş sistemi(AVM) ve diğer özellikleri ile fark yaratırken hayatınızı kolaylaştırmaya aday.

 

Yeni Nissan Micra’nın bütün modellerinde standart olarak sunduğu Apple Car Play ve Android Auto ile akıllı cep telefonlarınızı multimedia ekranına aktararak telefona bakmadan ihtiyaçlarınızı karşılamaya yardımcı oluyor. Buna ek olarak, Platinum versiyondan itibaren sunulan Bose Personal Müzik Sistemi ile sürücü koltuk başına yerleştirilmiş özel hoparlörler ile sürüş sırasında sıradışı bir müzik deneyimi yaşamanız sağlanıyor.

 

Yine tüm modellerde standart olarak sunduğu 7’’ Dokunmatik Ekran ile bu özellikleri kullanmanın zevkine varırken diğer standartlar arasında yer alan Otomatik Yanan Ön Farlar, Farlarda Eve Geliş - Evden Çıkış Fonksiyonu gibi daha birçok teknolojik opsiyon ile şehirden daha fazla keyif almanızı sağlıyor. 

 

Üstelik 300 litrelik bagaj hacmini arka koltukları yatırılarak 956 litreye çıkarmanız mümkün.

 

Sonuç olarak donanımsal ve teknolojik özellikleri ile fark yaratan Yeni Nissan Micra; heykelsi hatları, cesur duruşuyla birlikte sportif çizgisi ile tam bir şehir konforu sunuyor.

 

Yeni Nissan Micra’yı test etmek için sizi showroomumuza bekliyoruz!

  • Yeni Nissan Micra
Yeni Nissan Micra