Bostancıoğlu

Hata mesajı

Yeni Opel Combo

Aradığınız şeyin esneklik, geniş iç hacim, son teknoloji donanım, birinci sınıf tasarım veya yenilikçi güvenlik sistemleri olması fark etmez – yeni Opel Combo size hepsini bir arada sunar. Şerit koruma özelliğinden sürücü yorgunluk tespit sistemine sürücü güvenliğini arttıracak yardımcı sistemlere kadar birçok güvenlik donanımı kahramanımızda var olan özellikler arasındadır. Sekiz inç dokunmatik ekranlı, Apple CarPlay ve Android Auto by Google bağlantılı multimedya sistemi size eğlenceli bir sürüş deneyimi yaşatırken; ısıtmalı direksiyon ise kış aylarında konforunuzdan ödün vermemenizi garanti eder. Yeni Combo, donanım seviyesine göre değişen 28 adede kadar olan saklama alanları ve 950 litrelik bagaj hacmi ile eşyalarınızı kolaylıkla muhafaza etmenize olanak sağlar. “Her Günün Kahramanı” sloganı ile satışı sunulan Yeni Combo artık tüm aileniz, arkadaşlarınız, evcil hayvanlarınız, spor ekipmanlarınız ve iş ihtiyaçlarınız için beklentilerinizi fazlasıyla karşılar.

Verimli dizel motorlar ile ileri sürüş keyfi yaşayacağınız Yeni Combo iki farklı motor seçeneği bulunuyor. 1.5 Lt turbo dizel motorlar 102 veya 130 beygirlik performans seçeneği ile kaliteli bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlar. Son teknolojik motoru ekonomik yakıt tüketimi ile rakiplerinin önüne geçmiş görünüyor. ( 1.5 LT Dizel Turbo 102 Hp Şehir Dışı 4.1 LT/100 yakıt tüketimi)

Her ihtiyaca kusursuzca cevap veren Yeni kahramanımızın satışa sunulmuş sekiz rengi bulunuyor. Lansman rengi olan ve aynı zamanda bizim favori rengimiz gece mavisi Yeni Combo'ya ayrı bir incelik ve gösteriş katıyor.

Son olarak bahsedilmesi gereken en önemli ayrıntısı ise panoramik cam tavanı. Opsiyonel donanım olarak sunulan bu özellik yeni kahramanımızın içine inanılmaz bir aydınlık katıyor. SUV segmentten alışkın olduğumuz bu özellik otomobilin kullanımını tamamen farklılaştırıyor.

Kısacası sloganına yakışır bir otomobil olan Yeni Combo “Her Günün Kahramanı.” Siz de Opel Combo’yu deneyimlemek isterseniz Opel Bostancıoğlu’na gelebilir, test sürüşü yapabilirsiniz.

  • Yeni Opel Combo
Yeni Opel Combo