Bostancıoğlu

Hata mesajı

Yeni Opel Insignia

Opel Insignia ihtiyacınız olan prestij, geniş iç hacim, konfor ve şıklık için üretildi. 1.6 litre 136 beygir gücünde otomatik şanzımanlı dizel motor performans arzularınızı karşılamak için yeterli. Beş farklı donanım paketi bulunan Opel Insignia çeşitli opsiyonel donanımıyla dikkatleri üzerine topluyor. LED Matrix farlarıyla gün ışığının yaklaşık 5 kat üzerinde ışık verebilen Insignia, ısıtmaya ek olarak sunulan soğutmalı ve masaj özellikli AGR koltuklarıyla konforunuzu pekiştiriyor. Isıtmalı direksiyon ise kış aylarındaki vazgeçilmeziniz olmaya aday.

Opel’in bütün araçlarında standart olarak sunduğu Apple Car Play ve Android Auto ise akıllı cep telefonlarınızı multimedia ekranına aktararak telefona bakmadan ihtiyaçlarınızı karşılamaya yardımcı oluyor. İster telefonla konuşun isterseniz telefonunuzdaki akıllı navigasyon uygulamalarını ekrana yansıtın. Telefonunuzu bağlamanız için bir adet önde bir adet arkada bulunan USB girişiyle arka koltuktakilere telefonlarını şarj edebilmeleri için kolaylık sunuluyor. Telefon şarjı demişken kablosuz şarj ünitesini de unutmamak lazım!

Arka koltuklarda diz mesafesi tek kelimeyle muhteşem. Arkada oturan yolcuların konforu gerçekten düşünülmüş. Süspansiyon sistemi çukurların ve tümseklerin yaratacağı rahatsızlığı absorbe ederken opsiyonel arka koltuk ısıtmalarsa kışın konforu pekiştiren detaylardan…

490 litrelik bagajda bulunan bir tuşla arka koltukları kolayca katlayıp bagaj hacminizi 1450 litreye çıkarmanız mümkün.

Opel güvenlik sistemleri bu araçta giriş seviyesinden itibaren standart olarak sunulan ayrıcalıklardan... Çarpışma uyarıcı sistem, cruise control, şeritte tutma özelliğine ek olarak trafik işaretleri tanıma sistemi, 360 derecelik çevre görüş sistemi, gelişmiş park pilotu, kör nokta uyarıcı sistem ve birçok başka özellik ise üst donanım paketlerinde sunuluyor.

Sonuç olarak, Opel Insignia her D segmenti müşterisinin araç satın almadan test sürüşüne çıkması gereken bir Alman otomobili olarak dikkat çekiyor. Siz de bu aracı deneyimlemek için Opel Bostancıoğlu’na davetlisiniz.

  • Yeni Opel Insignia
Yeni Opel Insignia