Bostancıoğlu

7 Yaş Üzeri Opel’inize Bakım Paketi

7 Yaş Üzeri Opel’inize Bakım Paketi
Büyüklerimize jestimiz 1.349 TL'lik paketimiz!
Kampanya tarihleri: 
01 Ağustos 2022 to 30 Eylül 2022

7 Yaş üzeri Opel’iniz için Eurorepar parça bakım paketi Opel Bostancıoğlu'nda. Sınırlı süre için geçerli 1.349 TL’lik bakım paketinden* hemen yararlanın kış döneminde yola güvenle çıkın.

Bakım sonrası araç dezenfeksiyonu ve 1 yıl boyunca Opel Assistance hizmetlerinden de ücretsiz faydalanma fırsatlarını da yakalayın. Opel Bostancıoğlu'nda aracınız ve sağlığınız güvende!

 

*Fiyat 7 yaşını doldurmuş tüm Opel marka araçların bakımlarında geçerlidir. Araç yaşı hesabında, trafiğe çıkış tarihi esastır. Bakım içeriği Eurorepar marka yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi, motor yağı ve karter tapa contasından oluşmaktadır. Bu parçaların haricinde gerçekleştirilen tüm parça değişimleri ayrıca ücretlendirilir. Fiyatlara KDV dahildir. Kampanya sadece katılan yetkili servislerde geçerlidir. Mevcut kampanya diğer kampanyalar ve indirimler ile birleştirilemez. Groupe PSA Otomotiv Pazarlama AŞ kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Eurorepar yedek parçaları, Groupe PSA’nın bakım ve servis işlemleri için sunduğu çözümdür. Eurorepar yedek parçaları, sağlamlık, konfor, estetik ve performans açısından geçerli tüm standartlara ve yönetmeliklere uygundur. Kalitesi ve teknik uzmanlarımız tarafından onaylanmaktadır ve iki yıl üretici garantilidir.

 

Bilgi formu

KVKK aydınlatma metnini okudum ve onaylıyorum.