Bostancıoğlu

Klima ve Araç Dezenfeksiyon Menüsü

Klima ve Araç Dezenfeksiyon Menüsü
Klima bakım ve dezenfeksiyon fiks menüsü Opel Bostancıoğlu'nda sadece 150 TL!
Kampanya tarihleri: 
01 Ağustos 2020 to 31 Ağustos 2020

Klima bakım ve dezenfeksiyon fiks menüsü Opel Bostancıoğlu'nda sadece 150 TL!* Servis sonrası 1 aya kadar koruma sağlayan araç dezenfeksiyonu ve 20 nokta check-up ücretsiz! Üstelik aracınızı güvenle kullanmaya devam edebilmeniz için 1 adet dezenfeksiyon kuponu da hediyemiz. Opel Bostancıoğlu'nda servislerinde aracınız ve sağlığınız güvende! Üstelik menüyü yaptıranlara kabin filtreleri %15 indirimli.

Zone Shield Araç Dezenfeksiyonu Uygulaması: Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Ürün su bazlı olup, alkol ve toksik madde içermez. Etki süresi minimum 30 güne kadar çıkmaktadır. Nanoteknoloji sayesinde yüzeyde oluşturduğu yapı bakteri ve virüslerin formunu bozar. Cilde temasta herhangi bir sakınca yoktur. Üzerine uygulandığı ekipman ve malzemede korozyon ya da aşınmaya neden olmaz.

Klima bakım ve dezenfeksiyon fiks menüsü uygulamasına randevu veya detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurmanızı rica ederiz.

 

*Verilen fiyata KDV dahildir. Kampanya Opel Bostancıoğlu yetkili servislerde geçerlidir. Groupe PSA Otomotiv Pazarlama A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Servis sonrası araç dezenfeksiyon uygulaması ücretsiz olarak yapılacaktır. Hediye dezenfeksiyon kuponu sadece servis hizmeti alan araç için, kuponun alındığı yetkili serviste, 31.12.2020 tarihine kadar geçerlidir.

Bilgi formu

KVKK aydınlatma metnini okudum ve onaylıyorum.