Bostancıoğlu

Qashqai Midnight Edition

Qashqai Midnight Edition
Yeni Qashqai Midnight Edition yetkili Nissan bayi Bostancıoğlu'nda.
Kampanya tarihleri: 
10 Ocak 2021 to 31 Ocak 2021

Sky Pack donanım seviyesi temel alınarak geliştirilen Midnight Edition’da Nissan Intelligent Mobility teknolojileri, çıktığınız her yolda sizinle! Sizin yerinize trafiği gözlemler, gerektiğinde sizi sesli ve görsel olarak uyarır. Aracınızı sürüş amaçlı kullanmanın ötesine taşıyarak yaşam ortağınıza dönüştürür. Yoldaki co-pilotunuz olarak artık yolculuklarınız daha keyifli ve güvenli.

Qashqai Midnight Edition, göz alıcı tasarım ve ileri teknolojileri sınıf atlatan bir sürüş deneyiminde buluşturuyor. Benzersiz V-motion ızgarasından 19” jantlarına sahip olduğu siyah detaylarla Qashqai Midnight Edition, siyahın şıklığını sevenlerin tercihi. Qashqai Midnight Edition gece gibi güzel, gün gibi ortada.

Midnight Edition’da 7 ileri çift kavramalı DCT otomatik vites seçeneği yüksek konfor sunar. Performansıyla öne çıkan 1.3 DIG-T 160 HP turbo benzinli motor ya da verimliliğiyle öne çıkan 1.5 dCi 115 HP dizel motor seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

OCAK AYINA ÖZEL 120.000 TL'YE 12 AY %0,99 FAİZ FIRSATI SİZİNLE BİRLİKTE! DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURMANIZI RİCA EDERİZ.

Hemen teslim araçlarımızı görmek için tıklayın.

Bilgi formu

KVKK aydınlatma metnini okudum ve onaylıyorum.